Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

     

      GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

  • Uzerman.com, kullanıcılarının www.uzerman.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

 

  • Uzerman.com, iş bu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Uzerman.com, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilir.

 

  • Uzerman.com kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Uzerman.com' un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.uzerman.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Uzerman.com' un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

 

  • Uzerman.com, kullanıcılara ve kullanıcıların www.uzerman.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

 

  • Uzerman.com mail üyeliğinden çıkmak için; sitemize kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak üye bilgilerim bölümünde e-posta bildirileri çıkar seçeneği seçilerek çıkmış olacaksınız.

 

  • Online destek sistemi üzerinde yaptığınız yazışmalar tamamen gizlidir. Üçüncü şahıslara açıklanmayacaktır.

 

       KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

  • İçiniz rahat olsun, sitemizden güvenliğinizi riske atmadan özgürce alışveriş yapabilirsiniz. Uzerman.com 128bit SSL güvenlik ile birlikte kredi kartı Güvenli Ortak Ödeme sistemini kullanır. Bu sistemin güvenliği ve bakımı ilgili işlemin yapıldığı banka tarafından sağlanır. Bu sistem sayesinde Uzerman.com sunucularında kredi kartı bilgisi kesinlikle saklanmaz.

 

       E-POSTA GÜVENLİĞİ

  • Sitemiz Müşteri Hizmetleri'ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez. Uzerman.com e-posta yoluyla asla kredi kartı bilginizi istemez.
Whatsapp Whatsapp