Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri


Uzerman.com' da sipariş vermek sadece birkaç basit adımdan ibarettir.

Satın almak istediğiniz ürünleri alışveriş sepetinize ekledikten sonra; fatura - teslimat bilgilerinizin girişini gerçekleştirilerek güvenli ödeme sayfalarımızda ödeme tercihlerinizi belirleyebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

ÖDEME ONAYLANMASI VE SİPARİŞİN HAZIRLANMASI SÜRECİ
Uzerman.com üzerinden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğinizi sağlamak amacıyla bir onay aşaması bulunmaktadır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hızlı bir şekilde hazırlanma sürecine girer. Farklı ödeme şekillerinde siparişin hazırlanış süreside farklılık göstermektedir.


Siparişin hazırlanma süreçleri;
* Havale / EFT ödemeli siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,
* Kredi kartıyla verilen siparişlerde Uzerman Mühendislik güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla,
* Mail order ile verilen siparişlerde tarafınıza gönderilen mail order formunun doldurulmuş şekilde tarafımıza e-mail yoluyla iletilmesiyle,

TESLİMAT SÜRESİ
Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise (Ön sipariş olan ürünler, siparişe özel ithal edilen ürünler vb.) en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir. Siparişinizdeki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda müşteri temsilcileri tarafından bilgi verilecektir. Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz. Cumartesi günleri saat 13:00'den sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

SİPARİŞ VERİRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR
Ürünlerinizin zamanında ve eksiksiz olarak elinize ulaşması için;

Sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi ve iletişim bilginizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.

Whatsapp Whatsapp